I turniej tenisa ziemnego

W dniach 27-28.05.2017 odbył się I turniej tenisa ziemnego w Białej Niżnej (gm. Grybów) o puchar Wójta Gminy Piotra Kroka.

W turnieju wzięło udział wielu wspaniałych tenisistów powiatu nowosądeckiego młodego i starszego pokolenia. Zawody odbyły się na nowo wybudowanej hali sportowej wielofunkcyjnej o nawierzchni- sztucznej trawy.

Turniej odbył się w kategorii open. W grze pojedynczej zwyciężył zawodnik młodego pokolenia Wiktor Nogawka z Bobowej, który w finale pokonał swojego ojca Artura Nogawkę. Trzecie miejsca zajęli: Klaudia Borek i Krzysztof Chronowski.

W grze podwójnej  zwyciężyli:

1. Krzysztof Chronowski i Nogawka Arek
  2. Borek Klaudia i Borek Andrzej
  3. Sawicki Stanisław i Sędzik Wiesław

Dziękujemy Gminie Grybów za pomoc w przeprowadzeniu turnieju a szczególnie wielkiemu pasjonatowi tenisa ziemnego Wójtowi Gminy Grybów. Zawodnicy już dziś przyjęli zaproszenie na następny turniej tenisowy, który odbędzie się za rok.

Turniej przygotował miłośnik i znany tenisista grybowski Krzysztof Chronowski.

Zapraszamy wszystkich miłośników tenisa ziemnego na hale sportową do Białej Niżnej.