Utworzony w 2016 roku Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji administruje lodowiskiem i kortem tenisowym w Białej Niżnej oraz terenami sportowo-rekreacyjnymi w Ptaszkowej

Obiekt noclegowy CSZ Ptaszkowa zlokalizowany na zboczu góry Jaworze posiada 46 miejsc noclegowych w pokojach 2 osobowych i studiu -10 osobowym. Na terenie obiektu znajduje się także jadalnia, strefa spa, siłownia, wypożyczalnia sprzętu sportowego (nart biegowych, nartorolek, rowerów, łyżworolek). Do użytku naszych gości, na terenie naszego obiektu, znajduje się kompleks zjeżdżalni suchych wraz ze ściankami wspinaczkowymi, siłownią zewnętrzną oraz 2,5 km tras do biegów narciarskich, które latem wykorzystywane są przez nartorolkarzy lub wrotkarzy.

Pakiet 7-dniowy:
900 zł – dziecko (4-10 lat)*
1325 zł – osoba dorosła
*Dziecko do 3 lat na łóżku z rodzicem – bez opłat
*Dziecko 4-10 lat – na dostawce w pokoju (1/2 wyżywienia)

• pobyt w pokoju 2-osobowym z łazienką lub 3-osobowym (z dostawką)
  • pobyt od kolacji do śniadania
  • wejście na trasy biegowe bez limitu
  • 3 x zajęć z jogi w grupie do 10 osób
  • 5 x 2h zajęć z instruktorem w grupie do 10 osób + wypożyczenie sprzętu
  • 2 x wyjazd na basen (Chełmiec k. Nowego Sącza)*
  • 2 x wejścia na kryte lodowisko w Białej Niżnej (10km od CSZ Ptaszkowa)*

*dojazd we własnym zakresie

Pakiet dotyczy terminów:

• 5-11 luty 2024
  • 12-18 luty 2024

Wszelkie informacje dot. rezerwacji pod nr tel. +48 694 413 860 – recepcja CSZ Ptaszkowa

i zarezerwuj swój pobyt:

• czs@gminagrybow.pl

Formularz kontaktowy

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Duis sed cursus sapien, vitae fringilla sem. Duis convallis vel nunc at laoreet.