Lodowisko i Kort Tenisowy w Białej Niżnej Całoroczny obiekt w Białej Niżnej który w okresie zimowym pełni funkcję krytego lodowiska a latem wykorzystywany jest jako kort tenisowy

zobacz także

Centrum Sportów Zimowych Ptaszkowa

Lodowisko i Kort Tenisowy

Całoroczny obiekt w Białej Niżnej który w okresie zimowym pełni funkcję krytego lodowiska a latem wykorzystywany jest jako kort tenisowy

Przepiękne krajobrazy

Położona malowniczo w dorzeczu rzeki Białej, wśród pięknych gór i potoków Gmina Grybów zaprasza wszystkich, którzy aktywnie i sportowo chcą spędzić swój wolny czas . To tutaj znaleźć można wiele cennych i unikatowych zabytków, piękne cerkwie oraz kościoły świadczące o wielowiekowej tradycji historycznej i kulturowej tej Ziemi. Interaktywna mapa oraz bezpłatne aplikacje GPS, pozwalają na łatwe zaplanowanie wycieczki Okrężnym Szlakiem Rowerowym z ewentualnym noclegiem na trasie, oraz pomogą w dotarciu do wszystkich atrakcyjnych miejsc Ziemi Grybowskiej.

CSZ

Na terenie obiektu znajduje się także restauracja, strefa spa, siłownia, wypożyczalnia sprzętu sportowego ( nart biegowych, nartorolek, rowerów, łyżworolek).