Zaplecze techniczno-noclegowe Posiadamy 46 miejsc noclegowych w pokojach 2 osobowych i 10 osobowych. Na terenie obiektu znajduje się także restauracja, strefa spa, siłownia, wypożyczalnia sprzętu sportowego

Baza techniczno-noclegowa

Położona malowniczo w dorzeczu rzeki Białej, wśród pięknych gór i potoków Gmina Grybów zaprasza wszystkich, którzy aktywnie i sportowo chcą spędzić swój wolny czas. To tutaj znaleźć można wiele cennych i unikatowych zabytków, piękne cerkwie oraz kościoły świadczące o wielowiekowej tradycji historycznej i kulturowej tej Ziemi.Korzystne warunki klimatyczne oraz ukształtowanie terenu pozwalają na uprawianie sportów zimowych, a w okresie letnim na korzystanie z ponad 80 kilometrów Okrężnego Szlaku Rowerowego Gminy Grybów. Interaktywna mapa oraz bezpłatne aplikacje GPS, pozwalają na łatwe zaplanowanie wycieczki Okrężnym Szlakiem Rowerowym z ewentualnym noclegiem na trasie, oraz pomogą w dotarciu do wszystkich atrakcyjnych miejsc Ziemi Grybowskiej.

Wysoki standard budynku

Obiekt noclegowy zlokalizowany na zboczu góry Jaworze posiada 46 miejsc noclegowych w pokojach 2 osobowych i 10 osobowych. Na terenie obiektu znajduje się także restauracja, strefa spa, siłownia, wypożyczalnia sprzętu sportowego ( nart biegowych, nartorolek, rowerów, łyżworolek). Do użytku naszych gości, na terenie naszego obiektu, znajduje się kompleks zjeżdżalni suchych wraz ze ściankami wspinaczkowymi oraz siłownią zewnętrzną.

Lodowisko, Kort Tenisowy

Całoroczny obiekt w Białej Niżnej który w okresie zimowym pełni funkcję krytego lodowiska a latem wykorzystywany jest jako kort tenisowy

Park Linowy

Trasy umiejscowione w koronach drzew zapraszają wszystkich spragnionych wrażeń i głodnych aktywności fizycznej z nutką adrenaliny.

Trasy biegowe

Specyficzne ukształtowanie terenu pozwoliło na zlokalizowanie wokół obiektu noclegowego 2,5 km tras narciarskich i nartorolkowych