Strefa Spa Pobyt w naszych saunach pozwala na upragnione ukojenie po aktywnie spędzonym dniu. Pozwala odzyskać wewnętrzną harmonię i witalność.

zobacz także

Centrum Sportów Zimowych Ptaszkowa

Zasponsoruj sobie kurację dla ciała i duszy...

Nasza strefa SPA czeka na wszystkich Gości, którzy poszukują wytchnienia od pośpiechu dnia codziennego. U nas spłyną z Państwa wszelkie troski i stres dnia codziennego.
Do Państwa dyspozycji oddajemy:
· saunę fińską (suchą),
· saunę parową
· strefę relaksu z prysznicami oraz leżakami
· misy z zimną wodą
Pobyt w naszych saunach pozwala na upragnione ukojenie po aktywnie spędzonym dniu. Pozwala odzyskać wewnętrzną harmonię i witalność.

Z przyjemnością udzielimy Państwu wszelkich dodatkowych informacji.

Odzyskaj wewnętrzną harmonię i witalność.

Korzystanie z naszych saun poprawia wydolność organizmu, rozluźnia i rozgrzewa mięśnie, pomaga usuwać toksyny z organizmu, wpływa pozytywnie na wygląd skóry- głęboko oczyszcza oraz daje jej zdrowy koloryt, poprawia ukrwienie i pracę serca. Gorące powietrze wewnątrz pomieszczenia i chłodny prysznic zalecany w przerwach i po zakończonym seansie hartują organizm i wzmacniają odporność.

Cennik

• 1 os / 1h - 50 zł

• 2 os / 1 h - 70 zł

• od 3 do 8 osób / 1h - 100 zł

Park Linowy

Trasy umiejscowione w koronach drzew zapraszają wszystkich spragnionych wrażeń i głodnych aktywności fizycznej z nutką adrenaliny.

Obiekt CSZ

Na terenie obiektu znajduje się także restauracja, strefa spa, siłownia, wypożyczalnia sprzętu sportowego ( nart biegowych, nartorolek, rowerów, łyżworolek).

Lodowisko, Kort Tenisowy

Całoroczny obiekt w Białej Niżnej który w okresie zimowym pełni funkcję krytego lodowiska a latem wykorzystywany jest jako kort tenisowy