Zaplecze techniczno-noclegowe Nowoczesne zaplecze techniczno-noclegowe oferuje szeroki zakres usług. Obiekt przystosowany dla osób niepełnosprawnych. Trasy biegowe Narciarska trasa biegowa: styl klasyczny/dowolny 2.5 km z mozliwością skrótów do sprintów 1 km; 1.5 km; 1.7 km Park Linowy Trasy umiejscowione w koronach drzew zapraszają wszystkich spragnionych wrażeń i głodnych aktywności fizycznej z nutką adrenaliny.

Centrum Sportów Zimowych

Obiekt noclegowy zlokalizowany na zboczu góry Jaworze posiada 46 miejsc noclegowych w pokojach 2 osobowych i 10 osobowych. Na terenie obiektu znajduje się także restauracja, strefa spa, siłownia, wypożyczalnia sprzętu sportowego ( nart biegowych, nartorolek, rowerów, łyżworolek). GOSiR Grybów oferuje również park linowy, który jest zlokalizowany na terenie Centrum Sportów Zimowych.Korzystne warunki klimatyczne oraz ukształtowanie terenu pozwala na uprawianie sportów zimowych, a w okresie letnim na korzystanie z ponad 80 kilometrów Okrężnego Szlaku Rowerowego Gminy Grybów. Interaktywna mapa oraz bezpłatne aplikacje GPS, pozwalają na łatwe zaplanowanie wycieczki Okrężnym Szlakiem Rowerowym z ewentualnym noclegiem na trasie, oraz pomogą w dotarciu do wszystkich atrakcyjnych miejsc Ziemi Grybowskiej.

Niesamowite trasy narciarskie

Specyficzne ukształtowanie terenu pozwoliło także na zlokalizowanie wokół obiektu noclegowego 2,5 km tras narciarskich i nartorolkowych. Wyasfaltowane, oświetlone trasy biegowe, zimą naśnieżane i ratrakowane uzyskały homologację FIS co pozwala na organizację imprez sportowych nie tylko rangi krajowej lecz także międzynarodowej.Na terenie obiektu rozegrane zostały już następujące zawody sportowe: Puchar Polski w Biegach Narciarskich, XIII Igrzyska Polonijne, Małopolska Szkolna Liga w Biegach Narciarskich oraz Zintegrowana Spartakiada Dzieci i Młodzieży. W październiku 2018 roku na obiekcie zorganizowano finał Pucharu Polski w Nartorolkach.

Park Linowy

Trasy umiejscowione w koronach drzew zapraszają wszystkich spragnionych wrażeń i głodnych aktywności fizycznej z nutką adrenaliny.

Obiekt CSZ

Na terenie obiektu znajduje się także restauracja, strefa spa, siłownia, wypożyczalnia sprzętu sportowego ( nart biegowych, nartorolek, rowerów, łyżworolek).

Trasy biegowe

Specyficzne ukształtowanie terenu pozwoliło na zlokalizowanie wokół obiektu noclegowego 2,5 km tras narciarskich i nartorolkowych

Partnerzy

którzy z nami współpracują