Siłownia Posiadamy 46 miejsc noclegowych w pokojach 2 osobowych i 10 osobowych. Na terenie obiektu znajduje się także restauracja, strefa spa, siłownia, wypożyczalnia sprzętu sportowego
zobacz także

Centrum Sportów Zimowych Ptaszkowa

Klimatyczna, kameralna salka

Chcesz wrócić do formy, zrzucić zbędne kilogramy, wysmuklić sylwetkę lub wyrzeźbić mięśnie? Nasza siłownia to świetne miejsce, w którym zrealizujesz upragniony cel.Siłownia CSZ Ptaszkowa to klimatyzowana, wyposażona w świetnej jakości nagłośnienie z pozytywną i przyjacielską atmosferą salka.U nas zbudujesz masę mięśniową, spalisz tłuszcz, wzmocnisz kości, zwalczysz stres, poprawisz jakość snu, poprawisz poziom dobrego i obniżysz poziom złego cholesterolu oraz zarysujesz mięśnie.Klimatyczna, kameralna salka wyposażona jest w nowoczesny sprzęt:- do ćwiczeń siłowych: ławka olimpijska, atlas, wolne ciężary, drążek treningowy do podciągania-ścienny, kettlebell, hentle, taśmy Tera-Band i wiele innych,- sprzęt cardio: bieżnie, rowerki stacjonarne, ergometry wioślarskie, orbitreki, trenażery.

Niezbędnik korzystającego z siłowni:

Strój sportowy nie krępujący ruchów,
  •  Obuwie sportowe zmienne,
  •  Ręcznik do użycia na ławkach i oparciach urządzeń do ćwiczeń,
  •  Woda, napój izotoniczny lub energetyczny do utrzymania odpowiedniej homeostazy i odpowiedniego poziomu płynów podczas ćwiczeń.

Więcej informacji uzyskasz w Recepcji obiektu: tel. +48 694 413 860, email: csz@gminagrybow.pl

Wstęp na siłownię 7 dni w tygodniu

W naszej siłowni macie Państwo do dyspozycji sprzęt renomowanych marek tj. Apus, Ercolina oraz HMS. Dzięki czemu treningi są bardziej efektywne z gwarancją komfortu realizacji ćwiczenia oraz bezpieczeństwa. Dzięki wielu urządzeniom możliwe jest trenowanie wszystkich partii ciała wg własnych preferencji i z dobranym indywidualnie obciążeniem.

Znakomity sprzęt to nie wszystko, dlatego postawiliśmy również na wykwalifikowaną, kompetentną, otwartą i zawsze chętną do pomocy kadrę trenerską, która służy swoją wiedzą i doświadczeniem.

Z naszej siłowni mogą korzystać osoby niepełnosprawne. Dzięki zastosowaniu wielu przyrządów przystosowanych do osób poruszających się np. na wózkach nie mamy barier, na które mogą napotkać niepełnosprawni w innych obiektach tego typu.

Wstęp na siłownię jest 7 dni w tygodniu przez cały rok w godzinach 8.00-19.30

Jesienna słota i szybko zapadający zmrok mogą skutecznie zniechęcić do treningu na świeżym powietrzu dlatego jeśli zależy Ci na długotrwałym zdrowiu, aby móc długo cieszyć się w pełni z życia, przyjdź do nas.

Park Linowy

Trasy umiejscowione w koronach drzew zapraszają wszystkich spragnionych wrażeń i głodnych aktywności fizycznej z nutką adrenaliny.

Obiekt CSZ

Na terenie obiektu znajduje się także restauracja, strefa spa, siłownia, wypożyczalnia sprzętu sportowego ( nart biegowych, nartorolek, rowerów, łyżworolek).

Lodowisko, Kort Tenisowy

Całoroczny obiekt w Białej Niżnej który w okresie zimowym pełni funkcję krytego lodowiska a latem wykorzystywany jest jako kort tenisowy