W dniach 4-5 listopada br. Gmina Grybów i CSZ w Ptaszkowej zaprezentowały się na Targach SNOW EXPO 2017 na PGE Narodowy w Warszawie

W dniach 4-5 XI 2017 roku  przedstawiciele Gminy Grybów wraz z Wójtem Gminy Panem Piotrem Krokiem uczestniczyli w Targach Snow  Expo na Stadionie PGE Narodowy w Warszawie gdzie odbyła się promocja  nowego  Ośrodka  Centrum Sportów Zimowych w Ptaszkowej.

Na dwa dni Stadion Narodowy zamienił się w stolicę sportów zimowych w Polsce. Narty, snowboard, biegówki, turystyka  zimowa, pokazy odzieży narciarskiej i outdoorowej a także specjalnie przygotowana trasa biegówkowa, gdzie odbywały się bezpłatne testy sprzętu oraz lekcje z instruktorami  to niektóre z atrakcji jakie  czekały na uczestników targów.

Celem nadrzędnym targów było wprowadzenie Polaków w świat narciarstwa biegowego, zainspirowanych pasją do biegów oraz  pokazanie powszechności tych biegów.

CSZ w Ptaszkowej zaprezentowało swoja ofertę letnią i  zimową przedstawiajac możliwości rekracyjno szkoleniowe ośrodka i tras narciarskich (nartorolkowych) skierowaną do miłośników biegów zawodowych i amatorów.