Na lodowisku11

Otwarcie sezonu 2018/19 na lodowisko

W dniu 6 grudnia 2018 roku o godzinie 9.00 nastąpiło otwarcie sezonu zimowego lodowiska w Białej Niżnej. Uroczystego otwarcia dokonał Wójt Gminy Grybów Jacek Migacz.

Zapraszamy codzienne w godzinach od 9.00 -20.30. /ostatnie wejście o godzinie 19.30/

uks gladiator (6)

Obóz sportowy UKS Gladiator

2018W dniach 16-18 listopad 2018 roku na Obiekcie Centrum Sportów Zimowych w Ptaszkowej gościliśmy Uczniowski Klub Sportowy „Gladiator”, który pod okiem trenera Pana Amadeusza Kwiatkowskiego doskonalił swoje umiejętności podczas obozu sportowego.

Uczestnicy obozu ćwiczyli na trasach biegowych jeżdżąc na nartorolkach, rolkach oraz korzystając z zajęć na siłowni.
Mamy nadzieję, że doskonała atmosfera podczas obozu oraz dobry humor  pozwoli na ponowne zorganizowanie obozu na Obiekcie CSZ Ptaszkowa.

Autor: mg