W sobotę 15 lutego na naszych trasach biegowych dzieci i młodzież szkolna wzięła udział w 65 Memoriale Romana Stramki i Zbigniewa Kmiecia a zarazem XXI Zintegrowanej Dziecięcej Spartakiadzie Zimowej.

Konkurencjami dla zawodników były: rzut do bałwanka, strzał hokejką na bramkę oraz zawody w biegach narciarskich. W zawodach brały udział też osoby z dysfunkcją wzroku. Osoby niewidzące jak i słabo widzące swoje dystanse pokonywali z pomocą swoich przewodników.

Organizatorem Spartakiady był jak co roku Parafialny Klub Sportowy „JAWORZE” wraz z Gminą Grybów oraz Gminnym Ośrodkiem Sportów i Rekreacji w Grybowie.

Patro​natem imprezę objęli: Witold Kozłowski – Marszałek Województwa Małopolskiego, Marek Kwiatkowski – Starosta Nowosądecki oraz Jacek Migacz – Wójt Gminy Grybów.

Klasyfikacja końcowa biegów narciarskich w poszczególnych grupach Spartakiady 2020

Autor: csz