coronavirus

Ponowny powrót obostrzeń

Z uwagi na nowe Rozporządzenie Rady Ministrów w sprawie określonych ograniczeń, nakazów i zakazów w związku z wystąpieniem epidemii, informujemy, że na czas                         20.03.2021 – 09.04.2021 działalność sportowa GOSiR w Grybowie zostaje ograniczona:

• Lodowisko w Białej Niżnej będzie nieczynne.
  • CSZ Ptaszkowa będzie czynne wyłącznie dla zawodników sportowych z ważną licencją nadaną przez odpowiedni polski lub międzynarodowy związek sportowy.

Uważajcie na siebie!

Pamiętajcie o zachowaniu dystansu, dezynfekcji rąk, noszeniu maseczki i częstym wietrzeniu pomieszczeń!

m46-Memorial-Ptaszkowa-2021-3W8A7193

66 „Memoriał Romana Stramki i Zbigniewa Kmiecia”.

W sobotę 13 marca br. na tarsach CSZ Ptaszkowa odbył się 66. Memoriał im. Romana Stramki i Zbigniewa Kmiecia. Jak co roku organizatorami wydarzenia był Parafialny Klub Sportowy „Jaworze” przy współpracy Gminy Grybów oraz Gminnego Ośrodka Sportu i Rekreacji. Patronat nad memoriałem sprawował Jacek Migacz – Wójt Gminy Grybów.
Autor: csz