W związku z przygotowaniami do sezonu letniego, Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji w Grybowie poszukuje osób do pracy w obiektach sportowych.

[?] Obsługa obiektów: zjeżdżalnia, wypożyczalnia sprzętu, kort tenisowy, park linowy.
Praca w weekendy i w godzinach popołudniowych, w zależności od harmonogramu.
Praca na świeżym powietrzu.

[?] Instruktor: gimnastyki, jogi, pilatesu, body ball, aerobiku, gier zespołowych. Mile widziane wszelkie przebyte kursy, które mogą wzbogacić i urozmaicić trening z Klientami, zwłaszcza kurs Trenera osobistego.

[?] Forma zatrudnienia: umowa zlecenie

[?] Wymagana doskonała komunikatywność i wysoka kultura osobista.

[?] Nie wymagamy doświadczenia, mile widziani studenci.

Poszukujemy osób dyspozycyjnych i rzetelnych.

CV prosimy składać w recepcji Centrum Sportów Zimowych w Ptaszkowej lub wysłać na e-mail: csz@gminagrybow.pl do dnia 25 kwietnia 2021 roku.

W razie pytań prosimy o kontakt pod numerem tel. 694 413 860

Prosimy o umieszczanie w CV klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji w Grybowie w celu prowadzenia rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko.