Stowarzyszenie „Wspólnota Polska” wraz z Polskim Komitetem Olimpijskim zorganizowały III Międzynarodowe Polonijne Mistrzostwa w Narciarstwie Biegowym, które odbyły się na obiektach Centrum Sportów Zimowych w Ptaszkowej.

Mistrzostwa dedykowane były Polonii i Polakom mieszkającym za granicą. Jako gospodarze tych mistrzostw, w których wzięło udział ponad 100 zawodników, chcielibyśmy na ręce obecnego wśród nas Sekretarza Generalnego Stowarzyszenia Wspólnota Polska Tomasza Różniaka podziękować Organizatorom jak i uczestnikom za zaufanie, wspaniałą zabawę i ciepłe słowa kierowane pod naszym adresem.

Dziękujemy młodzieży z polskich klubów sportowych, która w ramach integracji na zaproszenie Organizatorów wzięła udział w Mistrzostwach.

Swoją obecnością podczas imprezy zaszczycili nas: Wicestarosta nowosądecki Antoni Koszyk, Przewodniczący Rady Gminy Grybów Jacek Ziębiec, Sołtys Wsi Ptaszkowa Marian Kruczek. Słowa podziękowania dla uczestników skierował także Wójt Gminy Grybów Jacek Migacz który, z powodu wyjazdu służbowego nie mógł uczestniczyć w Mistrzostwach.

Dziękujemy i zapraszamy ponownie

Dodatkowe informacje na stronach: Radio RDN oraz Stowarzyszenie Wspólnota Polska

Poniżej galeria zdjęć (Piotr Gaborek Fotografia)