plakat__a3__nr_5_obszar_roboczy_1_digital_art_x4

GMINNY DZIEŃ DZIECKA 2023 + RELACJA

DZIEŃ DZIECKA jest wyjątkowym dniem dla każdego z Nas bo każdy z Nas był i na pewno jest jeszcze gdzieś w duszy dzieckiem.
Szczególnie wszystkim naszym kochanym dzieciom życzymy aby zawsze były otoczone kochającymi ludźmi i prawdziwymi przyjaciółmi. Niech Wasze dzieciństwo przynosi Wam niezapomniane wspomnienia, a dorosłość spełnia wszystkie Wasze marzenia.
Bądźcie zawsze szczęśliwe i nieustannie rozwijajcie swój potencjał.
Wesołego Dnia Dziecka dla WSZYSTKICH !!!
Z tej okazji chcemy Was też zaprosić na GMINNY DZIEŃ DZIECKA do CSZ Ptaszkowa – Sobota 3 czerwca, start o godzinie 14:00🗓
Czekamy na Was 👶🧒👧🧑👱👩👩‍🦰👨‍🦰💁

III PÓŁMARATON JAWORZE – relacja

III PÓŁMARATON JAWORZE za Nami .
JESTEŚCIE NIESAMOWICI 💪
Dla każdego z Was, każdego kto wziął udział w dzisiejszym półmaratonie należą się ogromne, naprawdę ogromne brawa 👏👏👏 pokonaliście dzisiaj samych siebie a Wasze uśmiechy na twarzy mówiły wszystko 😀😏
Jak to mówią…. chapeau bas ❗️ ‹szapo ba›
Dziękujemy 💛💛💛 Dziękujemy za to, że byliście z nami w III PÓŁMARATONIE JAWORZE – niektórzy po raz pierwszy a dla innych był to kolejny półmaraton Jaworze…
Kolejne podziękowania 👌 należą się firmom, które były patronami/partnerami całej tej imprezy oraz dofinansowały nagrody pieniężne dla zawodników. W szczególności za wszelką pomoc, chęci  i zaangażowanie:
▪️ @Telekom sp. z o.o.
▪️ @eta biuro projektów
Dziękujemy również naszemu przyjacielowi Panu Czesławowi Fluder za poprowadzenie całej imprezy ze strony 📢🎙komentatorskiej, Panu Piotr Gaborek Fotografia📸🎥 za super fotorelacje z biegu oraz Panu Feliksowi Piwowar za pomiar czasu ⏱
Jeśli kogoś pominęliśmy to wiedźcie, że z całego ❤️ mówimy DZIĘKUJĘ
W czasie trwania półmaratonu dzieci zawodników czekając na swoich rodziców korzystały z atrakcji GOSiR z/s w Ptaszkowej (zjeżdżalnia, park linowy, nartorolki).

📸 FOTO PIOTR GABOREK

📸 FOTO BATŁOMIEJ BOCZAR: