„Jesteśmy zdolni do wielkich rzeczy jeżeli nie pozwolimy by pokonał nas lęk przed własną słabością” Jan Paweł II.

W ubiegłym tygodniu a dokładnie w dniach 6-15 sierpnia br. gościliśmy wyjątkowe osoby w naszym ośrodku sportowym. Centrum Challenge to organizacja, która wspiera dzieci z wyzwaniami rozwojowymi w dążeniu do samodzielności.

Dzieci bardzo aktywnie spędzały czas po okolicznych atrakcjach: odwiedziły Sądecki Bartnik, Zamek Stara Baśń w Grybowie, basen w Chełmcu, Miasteczko Galicyjskie w Nowym Sączu. Na ośrodku natomiast odbywały się warsztaty chemiczne, warsztaty robienia mydełek, warsztaty zdobienia poszewek, zajęcia na nartorolkach oraz inne gry i zabawy.

Dziękujemy Pani organizator Magdalenie za wybranie naszego ośrodka do spędzenia czasu w nim oraz dzieciom za ich uśmiech każdego dnia oraz za dużą dawkę emocji.

JESTEŚCIE NAJLEPSI !!!