Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji z/s w Ptaszkowej zaprasza do udziału w czwartej edycji „Półmaratonu JAWORZE”, która odbędzie się 25 maja w Ptaszkowej, u stóp szczytu „Jaworze”.

IV „Półmaraton JAWORZE” to impreza skierowana do wszystkich entuzjastów zdrowego trybu życia, której ukoronowanie stanowi bieg na dystansie 23,5 km.

Tegoroczna edycja bogata będzie w wydarzenia sportowe tj. biegi dla dzieci oraz liczne atrakcje dla całych rodzin.

Wydarzenie to objęte jest Honorowym Patronatem Wójta Gminy Grybów.

To jedna z najpopularniejszych imprez biegowych na terenie Ziemii Grybowskiej  a organizatorzy do udziału zapraszają od przedszkolaka do seniora.  Zdecydowani będą mieli do pokonania od 40m (bieg przedszkolaka) do 23,5 km (bieg główny).

Biegi Dzieci i Młodzieży w wieku szkolnym to walka o medale i nagrody rzeczowe dla trzech pierwszych osób na mecie w każdej kategorii wiekowej z podziałem na dziewczęta i chłopców. Bieg główny, to już rywalizacja o nagrody finansowe zarówno w kategoriach wiekowych jak i z podziałem na płeć.

Zapisów do zawodów, wyłącznie do biegu głównego należy dokonać poprzez System Zgłoszeń Online:

Zapisy

Szczegóły dotyczące zapisów do biegów dziecięcych i młodzieżowych znajdują się w regulaminie poniżej.

Regulamin-półmaraton-2024
Zgoda rodziców Iv PÓŁMARATON JAWORZE