Kalendarz Wydarzeń

październik 2022
poniedziałek wtorek środa czwartek piątek sobota niedziela
26 września, 2022 27 września, 2022 28 września, 2022 29 września, 2022 30 września, 2022 1 października, 2022 2 października, 2022
3 października, 2022 4 października, 2022 5 października, 2022 6 października, 2022 7 października, 2022 8 października, 2022 9 października, 2022
10 października, 2022 11 października, 2022 12 października, 2022 13 października, 2022 14 października, 2022 15 października, 2022 16 października, 2022
17 października, 2022 18 października, 2022 19 października, 2022 20 października, 2022 21 października, 2022 22 października, 2022 23 października, 2022
24 października, 2022 25 października, 2022 26 października, 2022 27 października, 2022 28 października, 2022 29 października, 2022 30 października, 2022
31 października, 2022 1 listopada, 2022 2 listopada, 2022 3 listopada, 2022 4 listopada, 2022 5 listopada, 2022 6 listopada, 2022

II dzień: Bieg na igrzyska

2018Drugi dzień Biegu na Igrzyska to biegi stylem łyżwowym. Na bardzo wymagającej trasie zawodnicy mierzyli się w biegach interwałowych (start co 20 sekund) na dystansie od 3,4 do 15 km. Jako pierwsi na trasę biegu wybiegli seniorzy. 

Pierwsze wyniki poszczególnych kategorii

 

 

Po wczorajszych biegach stylem klasycznym przyszedł czas na biegi stylem dowolnym.

 

WYNIKI POSZCZEGÓLNYCH KATEGORII

 

PIERWSZE TRÓJKI W KATEGORII SENIOR 15 km 

1. Kacper Antolec- KS AZS AWF Katowice 35:36

2. Mateusz Chowniak- UKS Regle Kościelisko 35:47

3. Łukasz Kunc- UKS Regle Kościelisko 35:55

 

PIERWSZE TRÓJKI W KATEGORII JUNIOR A 15 km

1. Maciej Popieluch- KS Jedność Nowy Sącz  36:29

2. Wiktor Czaja- KS Jedność Nowy Sącz 37:15

3. Łukasz Bachleda- KS Obidowiec Obidowa 38:26

 

 

PIERWSZE TRÓJKI KATEGORIA JUNIOR B 10 km

1. Dawid Damian- KS Jedność Nowy Sącz 24:40

2. Michał Boreczek- MKS Karkonosze Sporty Zimowe Jelenia Góra 24:51

3. Jan Żółkiewski- MULKS Tomaszów Lubelski 25:23

 

PIERWSZE TRÓJKI W KATEGORII SENIORKA 10 km

1. Agata Warło- NKS Trójwieś Beskidzka  27:26

2. Andżelika Szyszka 28:00

3. Katarzyna Stokfisz 29:04

 

WYNIKI PIERWSZYCH TRÓJEK JUNIORKI A 

1. Klaudia Kołodziej- LKS Witów Mszana Górna 28:29

2. Weronika Kaleta- LKS Markam Wiśniowa-Osieczany 28:38

3. Natalia Bury- Wiślańskie Stowarzyszenie Sportowe 29:45

 

WYNIKI PIERWSZYCH TRÓJEK W KATEGORII B


1. Magdalena Kobielusz- SSR LZS Sokół Szczyrk 20:38

2. Marcelina Wojtyla-  MKS Istebna 22:26

3. Magdalena Kuśmierz- MULKS Tomaszów Lubelski 22:30

 

WYNIKI PIERWSZYCH TRÓJEK KATEGORIA JUNIOR C

1. Robert Bugara- UKS Regle Kościelisko 12:27

2. Artur Bożek- LKS Klimczok Bystra 12:32

3. Sebastian Bryja- UKS Regle Kościelisko 12:39

 

WYNIKI PIERWSZYCH TRÓJEK W KATEGORII JUNIORKA C

1.Ewa Gazur- NKS Trójwieś Beskidzka 14:56

2.Karolina Kohutova- NKS Trójwieś Beskidzka 14:56

3. Hanna Popko- UKS Hubal Białystok 15:12

 

WYNIKI PIERWSZYCH TRÓJEK W KATEGORII JUNIORA D

1. Artur Baczyński- UMKS Marklowice 9:35

2. Szymon Bełz- MULKS Tmaszów Lubelski 9:57

3.Michał Okiński- UKS Rawa Siedlce 10:12

 

WYNIKI PIERWSZYCH TRÓJEK JUNIOREK D 

1. Daria Szkurat-WKS Zakopane 10:14

2.Maria Jakubiec-LKS Klimczok Bystra 10:24

3.Jolanta Jałowiczor- MKS Istebna 10:42

 

WYNIKI

 

Natalia Surdyka

zostaw komentarz



CSZ Ptaszkowa

Lodowisko Biała Niżna

centrum1

Projektowanie stron internetowych Koncept

Skip to content