Kalendarz Wydarzeń

styczeń 2023
poniedziałek wtorek środa czwartek piątek sobota niedziela
26 grudnia, 2022 27 grudnia, 2022 28 grudnia, 2022 29 grudnia, 2022 30 grudnia, 2022 31 grudnia, 2022 1 stycznia, 2023
2 stycznia, 2023 3 stycznia, 2023 4 stycznia, 2023 5 stycznia, 2023 6 stycznia, 2023 7 stycznia, 2023 8 stycznia, 2023
9 stycznia, 2023 10 stycznia, 2023 11 stycznia, 2023 12 stycznia, 2023 13 stycznia, 2023 14 stycznia, 2023 15 stycznia, 2023
16 stycznia, 2023 17 stycznia, 2023 18 stycznia, 2023 19 stycznia, 2023 20 stycznia, 2023 21 stycznia, 2023 22 stycznia, 2023
23 stycznia, 2023 24 stycznia, 2023 25 stycznia, 2023 26 stycznia, 2023 27 stycznia, 2023 28 stycznia, 2023 29 stycznia, 2023
30 stycznia, 2023 31 stycznia, 2023 1 lutego, 2023 2 lutego, 2023 3 lutego, 2023 4 lutego, 2023 5 lutego, 2023

IX Małopolska Szkolna Liga SZS

W dniu 18 stycznia na trasach CSZ w Ptaszkowej odbyła się druga edycja Małopolskiej Ligi Regionalnej w biegach narciarskich organizowana przez Małopolski SZS dzieci i młodzieży w stylu dowolnym na dystansie od 1 do 3 km. Do zawodów zgłoszono prawie 300 zawodniczek i zawodników z kilkudziesięciu szkół województwa małopolskiego.

WYNIKI

Czołowa trójka chłopców, ur. 2002, 3 km F:

1. Robert Bugara ZS Kościelisko1 7:03,1 s

2. Szymon Gąsienica-Roj ZSMS Zakopane 7:21,9 +18,8 s

3. Sebastian Bryja ZSMS Zakopane 7:32,3 s +29,2 s

 

Czołowa trójka dziewcząt ur. 2002, 3 km F:

1. Irena Szkurat ZSMS Zakopane 8:37,6 s

2. Karolina Kaleta ZPO Kasina Wielka 8:55,2 s +17,6 s

3. Małgorzata Bajer ZPO Wiśniowa 1 9_13,6 s +36,0 s  

 

Czołowa trójka chłopców ur. 2003, 3 km F:

1. Adrian Kiełbasa ZSP nr 1 Ptaszkowa 8:00,7 s

2. Łukasz Trebunia ZSMS Zakopane 8:01,9 s +1,2 s

3. Mateusz Ferenc ZS Uście Gorlickie 8:03,7 s +3,0 s

 

Czołowa trójka dziewcząt ur. 2003, 3 km F:

1. Daria Szkurat ZSMS Zakopane 8:33,9 s

2. Agnieszka Tylka SP Czarny Dunajec 1 9:22,4 s +48,5 s

3. Martyna Okarma ZSMS Zakopane 9:35,9 s +1:02,00 s

 

Czołowa trójka chłopców ur. 2004, 3 km F:

1. Maciej Jarończyk ZS Czarny Dunajec 9:12,3 s

2. Kamil Wójcik  SP kościelisko 1 9:16,7 s +4,4 s

3. Maciej Celej   SP Kościelisko 1 9:24,5 s +12,2 s

 

Czołowa trójka dziewcząt, ur. 2004, 3 km F:

1. Aleksandra Kołodziej SP Łętowe 9:54,8 s

2. Oliwia Nowak SPLOT Nowy Sącz  10:00,1 s 5,3 s

3. Weronika Janisz SP 158 Kraków 20:19,8 s +25,0 s

 

Czołowa trójka chłopców, ur. 2005, 2 km F:

1. Bartosz Biedroń SP Chabówka 5:41,7 s

2. Dominik Paniak SP Ciche nr 1 6:05,2 s +23,5 s

3. Krzysztof Kiełbasa ZSP nr 1 Ptaszkowa 6:11,9 s +30,2 s

 

Dziewczęta ur 2005, 2 km F:

1. Natalia Kusiak SP Św. Rodziny w Rabce 6:08,7 s

2. Emilia Szeliga SP Klikuszowa 6:31,7 s +23,0 s

3. Natalia Karciarz SP 1 Biały Dunajec 6:37,2 s + 28,5 s

 

Czołowa trójka chłopców ur. 2006, 2 km F:

1. Kacper Knak ZSP nr 1 Ptaszkowa 6:56,6 s

2. Karol Stachoń SPMS Zakopane 7:13,6 s +17,0 s

3. Bartłomiej Jarończyk SP Podczerwone 7:32,4 s +35,8 s

 

Czołowa trójka dziewcząt ur. 2006, 2 km F:

1. Aleksandra Kiełbasa ZSP w Ptaszkowej 6:59,0 s

2. Anna Michalik SP Kościelisko 7:21,2 s +22,2 s

3. Magdalena Sudyk SP w Wysowej-Zdroju 7:24,2 s +25,2 s

 

Czołowa trójka chłopców, ur. 2007 i później, 1 km F:

1. Wojciech Lulek SP Kasina Wielka 3:22,8 s

2. Mikołaj Janisz SP 158 Kraków 3:26,4 s +3,6 s

3. Szymon Bobak SPMS Zakopane 3:30,6 +7,8 s

 

Czołowa trójka dziewcząt ur. 2007 i później, 1 km F:

1. Roksana Gacek SP Chabówka 3:43,6

2. Paulina Zielińska (2008) ZSP w Ptaszkowej 3:51,7 s +8,1 s

3. Magdalena Michniak (2009) SP Dzianisz 3:57,4 s +13,8 s

 

WYNIKI OFICJALNE PTASZKOWA 18.01.2018

 

FOTO GALERIA cz.I

FOTO GALERIA cz.II

 

W klasyfikacji szkół mamy ponad 60 szkół podstawowych i gimnazjalnych z województwa małopolskiego. Najlepsza SP to SPMS Zakopane, w klasyfikacji gimnazjów także pierwsze miejsce wędruje do ZSMS Zakopane.

KLASYFIKACJA SZKÓŁ 18.01.2018 PTASZKOWA

zródło: www.skipol.pl

zostaw komentarz



CSZ Ptaszkowa

Lodowisko Biała Niżna

centrum1

Projektowanie stron internetowych Koncept

Skip to content