Kalendarz Wydarzeń

październik 2021
poniedziałek wtorek środa czwartek piątek sobota niedziela
27 września, 2021 28 września, 2021 29 września, 2021 30 września, 2021 1 października, 2021 2 października, 2021 3 października, 2021
4 października, 2021 5 października, 2021 6 października, 2021 7 października, 2021 8 października, 2021 9 października, 2021

Cały dzień: Mistrzostwa Polski na nartorolkach, Organizatorzy PZN i GOSiR Grybów

10 października, 2021

Cały dzień: Mistrzostwa Polski na nartorolkach, Organizatorzy PZN i GOSiR Grybów

11 października, 2021 12 października, 2021 13 października, 2021 14 października, 2021 15 października, 2021 16 października, 2021 17 października, 2021
18 października, 2021 19 października, 2021 20 października, 2021 21 października, 2021 22 października, 2021 23 października, 2021 24 października, 2021
25 października, 2021 26 października, 2021 27 października, 2021 28 października, 2021 29 października, 2021 30 października, 2021 31 października, 2021

Międzyszkolne Zawody Biegowe o Puchar Wójta Gminy Grybów

Dzisiaj na trasach biegowych w Centrum Sportów Zimowych w Ptaszkowej odbyły się Międzyszkolne Zawody Biegowe o Puchar Wójta Grybów

PUCHAR WÓJTA – PTASZKOWA, 31.01.2018

KLASYFIKACJA – „BIEGI” Grupa I – dziewczęta (rocznik 2011- młodsi)

przedszkole

Miejsce

Imię i nazwisko

Szkoła

Nr

startowy

Czas

przejazdu

Liczba

punktów

1

Poręba Dorota SP Cieniawa

6

28,24

30

2

Radzik Martyna ZSP Ptaszkowa

8

28,85

25

3

Janusz Oliwia ZSP Ptaszkowa

3

31,38

20

4

Michalik Milena ZSP Ptaszkowa

5

39,81

15

5

Kiełbasa Paulina ZSP Ptaszkowa

4

40,08

10

6

Hajduga Magdalena ZSP1Ptaszkowa

2

45,24

5

 

KLASYFIKACJA – „BIEGI” Grupa II – dziewczęta (rocznik 2010-2009)

kl.I-II

Miejsce

Imię i nazwisko

Szkoła

Nr

startowy

Czas

przejazdu

Liczba

punktów

1

Klimek Agnieszka ZSP Ptaszkowa

12

32,55

30

2

Rysiewicz Zofia ZSP Ptaszkowa

15

34,40

25

3

Bochenek Aleksandra ZSP1Ptaszkowa

9

47,09

20

4

Milena Mężyk SP Stara Wieś

14

48,64

15

5

Hajduga Agnieszka ZSP1Ptaszkowa

10

59,08

10

6

Kiełbasa Emilia ZSP Ptaszkowa

11

59,59

5

7

Siedlarz Beata ZSP1Ptaszkowa

16

01,01,64

 

„BIEGI” Grupa III – dziewczęta (rocznik 2008- 2007) kl.III-IV

Miejsce

Imię i nazwisko

Szkoła

Nr

startowy

Czas

przejazdu

Liczba

punktów

1

Kiełbasa Karolina ZSP1Ptaszkowa

19

02,12,76

30

2

Rysiewicz Gabriela ZSP Ptaszkowa

25

02,13,17

25

3

Ptaszkowska

Katarzyna

ZSP Ptaszkowa

23

02,14,63

20

4

Zielińska Paulina ZSP Ptaszkowa

27

02,20,03

15

5

Janus Weronika ZSP Ptaszkowa

18

02,23,47

10

6

Janus Magdalena ZSP Ptaszkowa

17

02,27,13

5

7

Siedlarz Edyta ZSP1Ptaszkowa

26

02,50,15

8

Fyda Julia ZSP Siołkowa

20

03,10,58

 

 

KLASYFIKACJA – „BIEGI” Grupa IV – dziewczęta (rocznik 2006-2005)

kl.V-VI

Miejsce

Imię i nazwisko

Szkoła

Nr

startowy

Czas przejazdu

Liczba

punktów

1

Michalik Marta ZSP1Ptaszkowa

37

03,45,44

30

2

Kiełbasa Aleksandra ZSP Ptaszkowa

33

03,50,90

25

3

Bochenek Kinga ZSP1Ptaszkowa

28

04,25,92

20

4

Ptaszkowska

Aleksandra

ZSP Ptaszkowa

39

04,31,01

15

5

Gawlik Weronika ZSP Siołkowa

29

04,40,34

10

6

Hajduga Iwona ZSP1 Ptaszkowa

30

04,53,11

5

7

Poręba Magdalena SP Cieniawa

38

04,57,06

8

Kogut Magdalena ZSP1Ptaszkowa

35

04,57,60

9

Łaś Zuzanna ZSP1Ptaszkwa

36

05,03,19

10

Kiełbasa Klaudia SP Cieniawa

34

05,07,25

11

Hasior Kamila ZSP Siołkowa

31

05,17,19

12

Smoła Aleksandra ZSP Ptaszkowa

40

05,49,56

13

Serafin Martyna ZSP1Ptaszkowa

119

06,22,41

14

Konior Małgorzata ZSP1Ptaszkowa

51

06,58,12

 

 

KLASYFIKACJA – „BIEGI” Grupa V – dziewczęta (roczn ik 04-03-02)

Kl.VII- Gimnazjum

Miejsce

Imię i nazwisko

Szkoła

Nr

startowy

Czas przejazdu

Liczba

punktów

1

Górska Wiktoria ZSP1Ptaszkowa

43

03,12,00

30

2

Wysowska

Magdalena

Gim. Ptaszkowa

47

03,41,25

25

3

Chronowska

Katarzyna

ZSP1Ptaszkowa

42

03,54,01

20

4

Iwańska Paulina Gim. Stróże

44

04,13,18

15

5

Pancerz Alicja Gim.Stróże

46

05,01,98

10

 

KLASYFIKACJA – „BIEGI” Grupa I – Chłopcy (rocznik 2011 młodsi

przedszkole

Miejsce

Imię i nazwisko

Szkoła

Nr

startowy

Czas przejazdu

Liczba

punktów

1

Kiełbasa Andrzej ZSP Ptaszkowa

49

20,63

30

2

Klimek Jakub ZSP Ptaszkowa

50

21,38

25

3

Michalik Kacper ZSP Ptaszkowa

52

33,55

20

 

KLASYFIKACJA – „BIEGI” Grupa II – Chłopcy (rocznik 2010- 2009) kl.I-II

Miejsce

Imię i nazwisko

Szkoła

Nr

startowy

Czas przejazdu

Liczba

punktów

1

Ptaszkowski Karol ZSP Ptaszkowa

56

37,88

30

2

Kiełbasa Dawid ZSP1Ptaszkowa

53

38,41

25

3

Wajda Filip ZSP1Ptaszkowa

72

40,22

20

4

Siedlarz Eryk ZSP Ptaszkowa

41

45,97

15

5

Tokarz Jan ZSP1Ptaszkowa

71

46,67

10

6

Poręba Patryk SP Cieniawa

55

01,05,84

5

 

KLASYFIKACJA – „BIEGI” Grupa III – chłopcy (rocznik 2008-2007) Kl. III-IV

Miejsce

Imię i nazwisko

Szkoła

Nr

startowy

Czas przejazdu

Liczba

punktów

1

Radziak Daniel ZSP Siołkowa

70

02,03,88

30

2

Niepsuj Karol ZSP Siołkowa

69

02,09,62

25

3

Janus Kamil ZSP Ptaszkowa

62

02,16,10

20

4

Konior Krzysztof ZSP1Ptaszkowa

65

02,20,06

15

5

Michalik Karol ZSP1Ptaszkowa

68

02,27,60

10

6

Durlak Patryk ZSP Siołkowa

58

02,30,49

5

7

Michalik Marek ZSP1Ptaszkowa

107

02,31,10

8

Kogut Igor ZSP Ptaszkowa

64

02,41,81

9

Dziedziak Karol ZSP Siołkowa

59

02,44,97

10

Kotwica Krystian ZSP Ptaszkowa

67

03,26,08

11

Michalik Bartłomiej ZSP1Ptaszkowa

108

03,36,90

12

Wysopal Michał ZSP Siołkowa

74

03,54,36

13

Filipowicz Jarosław SP Cieniawa

60

05,41,45

14

Gołyźniak Krzysztof SP Cieniawa

61

06,50,13

KLASYFIKACJA – „BIEGI” Grupa IV – chłopcy (rocznik 2006-2005) Kl.V-VI

Miejsce

Imię i nazwisko

Szkoła

Nr

startowy

Czas przejazdu

Liczba

punktów

1

Kiełbasa Krzysztof

ZSP1Ptaszkowa

81

02,55,43

30

2

Kmak Kacper ZSP1Ptaszkowa

83

03,07,38

25

3

Bochenek Piotr ZSP Ptaszkowa

75

03,39,41

20

4

Niepsuj Jonasz ZSP Siołkowa

88

04,02,08

15

5

Janusz Karol ZSP Ptaszkowa

80

04,11,35

10

6

Janusz Bartłomiej ZSP Ptaszkowa

79

04,20,43

5

7

Mucha Patryk ZSP Siołkowa

87

04,26,63

8

Górski Mateusz ZSP1 Ptaszkowa

77

04,28,46

9

Hasior Maciej ZSP Siołkowa

78

04,57,56

10

Ogorzałek Radosław SP Cieniawa

89

05,05,42

11

Poręba Karol ZSP1Ptaszkowa

32

05,16,69

12

Michalik Jakub ZSP Ptaszkowa

86

05,26,18

13

Lompart Adrian ZSP Ptaszkowa

85

05,44,23

14

Szubryt Szymon ZSP1Ptaszkowa

90

05,57,15

15

Michalik Sebastian ZSP1Ptaszkowa

48

18,14,23

16

Janus Jakub ZSP1Ptaszkowa

22

23,25,96

 

KLASYFIKACJA – „BIEGI” Grupa V – chłopcy (rocznik 04-02) kl . VII – Gimnazjum

Miejsce

Imię i nazwisko

Szkoła

Nr

startowy

Czas przejazdu

Liczba

punktów

1

Kiełbasa Adrian Gim. Ptaszkowa

99

02,41,09

30

2

Janus Kacper Gim. Ptaszkowa

98

03,21,14

25

3

Mikulski Dawid Gim. Stróże

101

03,51,09

20

4

Bagnicki Adrian Gim. Ptaszkowa

92

03,58,59

15

5

Główczyk Paweł ZSP Siołkowa

94

03,59,02

10

6

Niepsuj Kamil ZSP Siołkowa

103

04,01,94

5

7

Skrzypiec Jakub ZSP1Ptaszkowa

100

04,06,39

8

Gruca Adrian Gim. Ptaszkowa

96

04,25,39

9

Gryzło Kamil Gim. Stróże

97

04,28,46

10

Radziak Kamil ZSP Siołkowa

105

04,32,71

11

Górski Dawid Gim. Stróże

95

05,32,01

KLASYFIKACJA GENERALNA SZKÓŁ – „B IEGI”

Miejsce

Szkoła

Liczba punktów

1

Zespół Szkolno – Przedszkolny w Ptaszkowej

420

2

Zespół Szkolno – Przedszkolny Nr 1 w Ptaszkowej

305

3

Zespól Szkolno – Przedszkolny w Siołkowej

100

4

Gimnazjum Ptaszkowa

95

5

Gimnazjum Stróże

45

6

Szkoła Podstawowa w Cieniawie

35

7

Szkoła Podstawowa w Starej Wsi

15

 

 

Autor: mg

zostaw komentarz



CSZ Ptaszkowa

Lodowisko Biała Niżna

centrum1

Projektowanie stron internetowych Koncept

Skip to content