Kalendarz Wydarzeń

Wydarzenia w miesiącu styczeń 2024

poniedziałekwtorekśrodaczwartekpiąteksobotaniedziela
1 stycznia, 2024
2 stycznia, 2024
3 stycznia, 2024
4 stycznia, 2024
5 stycznia, 2024
6 stycznia, 2024
7 stycznia, 2024
8 stycznia, 2024
9 stycznia, 2024
10 stycznia, 2024
11 stycznia, 2024
12 stycznia, 2024
13 stycznia, 2024
14 stycznia, 2024
15 stycznia, 2024
16 stycznia, 2024
17 stycznia, 2024
18 stycznia, 2024
19 stycznia, 2024
20 stycznia, 2024
21 stycznia, 2024
22 stycznia, 2024
23 stycznia, 2024
24 stycznia, 2024
25 stycznia, 2024
26 stycznia, 2024
27 stycznia, 2024
28 stycznia, 2024
29 stycznia, 2024
30 stycznia, 2024
31 stycznia, 2024
1 lutego, 2024
2 lutego, 2024
3 lutego, 2024
4 lutego, 2024

Międzyszkolne Zawody Biegowe o Puchar Wójta Gminy Grybów

Dzisiaj na trasach biegowych w Centrum Sportów Zimowych w Ptaszkowej odbyły się Międzyszkolne Zawody Biegowe o Puchar Wójta Grybów

PUCHAR WÓJTA – PTASZKOWA, 31.01.2018

KLASYFIKACJA – „BIEGI” Grupa I – dziewczęta (rocznik 2011- młodsi)

przedszkole

Miejsce

Imię i nazwisko

Szkoła

Nr

startowy

Czas

przejazdu

Liczba

punktów

1

Poręba DorotaSP Cieniawa

6

28,24

30

2

Radzik MartynaZSP Ptaszkowa

8

28,85

25

3

Janusz OliwiaZSP Ptaszkowa

3

31,38

20

4

Michalik MilenaZSP Ptaszkowa

5

39,81

15

5

Kiełbasa PaulinaZSP Ptaszkowa

4

40,08

10

6

Hajduga MagdalenaZSP1Ptaszkowa

2

45,24

5

 

KLASYFIKACJA – „BIEGI” Grupa II – dziewczęta (rocznik 2010-2009)

kl.I-II

Miejsce

Imię i nazwisko

Szkoła

Nr

startowy

Czas

przejazdu

Liczba

punktów

1

Klimek AgnieszkaZSP Ptaszkowa

12

32,55

30

2

Rysiewicz ZofiaZSP Ptaszkowa

15

34,40

25

3

Bochenek AleksandraZSP1Ptaszkowa

9

47,09

20

4

Milena MężykSP Stara Wieś

14

48,64

15

5

Hajduga AgnieszkaZSP1Ptaszkowa

10

59,08

10

6

Kiełbasa EmiliaZSP Ptaszkowa

11

59,59

5

7

Siedlarz BeataZSP1Ptaszkowa

16

01,01,64

 

„BIEGI” Grupa III – dziewczęta (rocznik 2008- 2007) kl.III-IV

Miejsce

Imię i nazwisko

Szkoła

Nr

startowy

Czas

przejazdu

Liczba

punktów

1

Kiełbasa KarolinaZSP1Ptaszkowa

19

02,12,76

30

2

Rysiewicz GabrielaZSP Ptaszkowa

25

02,13,17

25

3

Ptaszkowska

Katarzyna

ZSP Ptaszkowa

23

02,14,63

20

4

Zielińska PaulinaZSP Ptaszkowa

27

02,20,03

15

5

Janus WeronikaZSP Ptaszkowa

18

02,23,47

10

6

Janus MagdalenaZSP Ptaszkowa

17

02,27,13

5

7

Siedlarz EdytaZSP1Ptaszkowa

26

02,50,15

8

Fyda JuliaZSP Siołkowa

20

03,10,58

 

 

KLASYFIKACJA – „BIEGI” Grupa IV – dziewczęta (rocznik 2006-2005)

kl.V-VI

Miejsce

Imię i nazwisko

Szkoła

Nr

startowy

Czas przejazdu

Liczba

punktów

1

Michalik MartaZSP1Ptaszkowa

37

03,45,44

30

2

Kiełbasa AleksandraZSP Ptaszkowa

33

03,50,90

25

3

Bochenek KingaZSP1Ptaszkowa

28

04,25,92

20

4

Ptaszkowska

Aleksandra

ZSP Ptaszkowa

39

04,31,01

15

5

Gawlik WeronikaZSP Siołkowa

29

04,40,34

10

6

Hajduga IwonaZSP1 Ptaszkowa

30

04,53,11

5

7

Poręba MagdalenaSP Cieniawa

38

04,57,06

8

Kogut MagdalenaZSP1Ptaszkowa

35

04,57,60

9

Łaś ZuzannaZSP1Ptaszkwa

36

05,03,19

10

Kiełbasa KlaudiaSP Cieniawa

34

05,07,25

11

Hasior KamilaZSP Siołkowa

31

05,17,19

12

Smoła AleksandraZSP Ptaszkowa

40

05,49,56

13

Serafin MartynaZSP1Ptaszkowa

119

06,22,41

14

Konior MałgorzataZSP1Ptaszkowa

51

06,58,12

 

 

KLASYFIKACJA – „BIEGI” Grupa V – dziewczęta (roczn ik 04-03-02)

Kl.VII- Gimnazjum

Miejsce

Imię i nazwisko

Szkoła

Nr

startowy

Czas przejazdu

Liczba

punktów

1

Górska WiktoriaZSP1Ptaszkowa

43

03,12,00

30

2

Wysowska

Magdalena

Gim. Ptaszkowa

47

03,41,25

25

3

Chronowska

Katarzyna

ZSP1Ptaszkowa

42

03,54,01

20

4

Iwańska PaulinaGim. Stróże

44

04,13,18

15

5

Pancerz AlicjaGim.Stróże

46

05,01,98

10

 

KLASYFIKACJA – „BIEGI” Grupa I – Chłopcy (rocznik 2011 młodsi

przedszkole

Miejsce

Imię i nazwisko

Szkoła

Nr

startowy

Czas przejazdu

Liczba

punktów

1

Kiełbasa AndrzejZSP Ptaszkowa

49

20,63

30

2

Klimek JakubZSP Ptaszkowa

50

21,38

25

3

Michalik KacperZSP Ptaszkowa

52

33,55

20

 

KLASYFIKACJA – „BIEGI” Grupa II – Chłopcy (rocznik 2010- 2009) kl.I-II

Miejsce

Imię i nazwisko

Szkoła

Nr

startowy

Czas przejazdu

Liczba

punktów

1

Ptaszkowski KarolZSP Ptaszkowa

56

37,88

30

2

Kiełbasa DawidZSP1Ptaszkowa

53

38,41

25

3

Wajda FilipZSP1Ptaszkowa

72

40,22

20

4

Siedlarz ErykZSP Ptaszkowa

41

45,97

15

5

Tokarz JanZSP1Ptaszkowa

71

46,67

10

6

Poręba PatrykSP Cieniawa

55

01,05,84

5

 

KLASYFIKACJA – „BIEGI” Grupa III – chłopcy (rocznik 2008-2007) Kl. III-IV

Miejsce

Imię i nazwisko

Szkoła

Nr

startowy

Czas przejazdu

Liczba

punktów

1

Radziak DanielZSP Siołkowa

70

02,03,88

30

2

Niepsuj KarolZSP Siołkowa

69

02,09,62

25

3

Janus KamilZSP Ptaszkowa

62

02,16,10

20

4

Konior KrzysztofZSP1Ptaszkowa

65

02,20,06

15

5

Michalik KarolZSP1Ptaszkowa

68

02,27,60

10

6

Durlak PatrykZSP Siołkowa

58

02,30,49

5

7

Michalik MarekZSP1Ptaszkowa

107

02,31,10

8

Kogut IgorZSP Ptaszkowa

64

02,41,81

9

Dziedziak KarolZSP Siołkowa

59

02,44,97

10

Kotwica KrystianZSP Ptaszkowa

67

03,26,08

11

Michalik BartłomiejZSP1Ptaszkowa

108

03,36,90

12

Wysopal MichałZSP Siołkowa

74

03,54,36

13

Filipowicz JarosławSP Cieniawa

60

05,41,45

14

Gołyźniak KrzysztofSP Cieniawa

61

06,50,13

KLASYFIKACJA – „BIEGI” Grupa IV – chłopcy (rocznik 2006-2005) Kl.V-VI

Miejsce

Imię i nazwisko

Szkoła

Nr

startowy

Czas przejazdu

Liczba

punktów

1

Kiełbasa Krzysztof

ZSP1Ptaszkowa

81

02,55,43

30

2

Kmak KacperZSP1Ptaszkowa

83

03,07,38

25

3

Bochenek PiotrZSP Ptaszkowa

75

03,39,41

20

4

Niepsuj JonaszZSP Siołkowa

88

04,02,08

15

5

Janusz KarolZSP Ptaszkowa

80

04,11,35

10

6

Janusz BartłomiejZSP Ptaszkowa

79

04,20,43

5

7

Mucha PatrykZSP Siołkowa

87

04,26,63

8

Górski MateuszZSP1 Ptaszkowa

77

04,28,46

9

Hasior MaciejZSP Siołkowa

78

04,57,56

10

Ogorzałek RadosławSP Cieniawa

89

05,05,42

11

Poręba KarolZSP1Ptaszkowa

32

05,16,69

12

Michalik JakubZSP Ptaszkowa

86

05,26,18

13

Lompart AdrianZSP Ptaszkowa

85

05,44,23

14

Szubryt SzymonZSP1Ptaszkowa

90

05,57,15

15

Michalik SebastianZSP1Ptaszkowa

48

18,14,23

16

Janus JakubZSP1Ptaszkowa

22

23,25,96

 

KLASYFIKACJA – „BIEGI” Grupa V – chłopcy (rocznik 04-02) kl . VII – Gimnazjum

Miejsce

Imię i nazwisko

Szkoła

Nr

startowy

Czas przejazdu

Liczba

punktów

1

Kiełbasa AdrianGim. Ptaszkowa

99

02,41,09

30

2

Janus KacperGim. Ptaszkowa

98

03,21,14

25

3

Mikulski DawidGim. Stróże

101

03,51,09

20

4

Bagnicki AdrianGim. Ptaszkowa

92

03,58,59

15

5

Główczyk PawełZSP Siołkowa

94

03,59,02

10

6

Niepsuj KamilZSP Siołkowa

103

04,01,94

5

7

Skrzypiec JakubZSP1Ptaszkowa

100

04,06,39

8

Gruca AdrianGim. Ptaszkowa

96

04,25,39

9

Gryzło KamilGim. Stróże

97

04,28,46

10

Radziak KamilZSP Siołkowa

105

04,32,71

11

Górski DawidGim. Stróże

95

05,32,01

KLASYFIKACJA GENERALNA SZKÓŁ – „B IEGI”

Miejsce

Szkoła

Liczba punktów

1

Zespół Szkolno – Przedszkolny w Ptaszkowej

420

2

Zespół Szkolno – Przedszkolny Nr 1 w Ptaszkowej

305

3

Zespól Szkolno – Przedszkolny w Siołkowej

100

4

Gimnazjum Ptaszkowa

95

5

Gimnazjum Stróże

45

6

Szkoła Podstawowa w Cieniawie

35

7

Szkoła Podstawowa w Starej Wsi

15

 

 

Autor: mg

CSZ Ptaszkowa

Lodowisko Biała Niżna

centrum1

Projektowanie stron internetowych Koncept

Skip to content